واحد فنی

این واحد متشکل از تیمی متخصص و خلاق است و اموری همچون طراحی وبسایت، پشتیبانی فنی/محتوایی از وبسایت های طراحی شده، دیجیتال مارکتینگ،امنیت وب و سئو، امور مربوطه به طراحی گرافیکی و… را بر عهده دارد.

این واحد مفتخر است که طراحی وبسایت های مهمی همچون وبسایت شرکتی صدرمعادن ایرانیان، وبسایت شرکتی مجتمع معادن مس تکنار و … را به اتمام رسانده و به طور ۲۴/۷ پشتیبانی فنی/محتوایی این وبسایت ها را انجام میدهد؛ همچنین صدور انواع گواهی های اورجینال امنیتی (SSL، Email ID، Code Signing) توسط این واحد صورت میگیرد.

نمونه کارهای ما

فعالیت های این واحد

طراحی وبسایت

یکی از اصلی ترین فعالیت های این واحد طراحی وبسایت های شرکتی و فروشگاهی است، تخصص تیم واحد کسب و کار اینترنتی در بخش سئو و امنیت، میزان بازدید سایت را بالا برده و احتمال سرقت اطلاعات را به حداقل میرساند.

پشتیبانی فنی وبسایت ها

تمامی وبسایت های طراحی شده و یا محول شده به این واحد ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته توسط تیم فنی بررسی میشوند و در صورت بروز هرگونه مشکل فنی سریعا به رفع آن می پردازند.

گواهی های امنیتی

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا عامل مجاز محصولات سرتوم لهستان در ایران است، این شرکت عرضه کننده انواع گواهی های امنیتی همچون SSL، Email ID، Code Signing می باشد؛ واحد کسب و کار اینترنتی وظیفه صدور و پشتیبانی از این گواهی ها را بر عهده دارد.

حوزه گرافیکی

اموری همچون تولید محتوای تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ، طراحی های گرافیکی مورد نیاز وبسایت ها و … نیز در زیر مجموعه کارهای این واحد می باشند.

مشتریان ما

[elfsight_click_to_call id=”1″]