تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا

شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا با سالها تجربه و سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، کار خود را بصورت رسمی و ثبت شده از سال ۱۳۹۵ با اتکاء به نیروهای متخصص فنی و مدیریتی خود، بعنوان نمایندگان صاحبان سهام شرکت آغاز کرد و به سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک کشور پیوست.

حوزه فعالیت این شرکت، خدمات فروش و پشتیبانی تجهیزات IT و سرویسهای اینترنتی و پرداخت الکترونیکی و خدمات مشاوره فناوری اطلاعات می باشد. هدف مجموعه ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت است.

سهامداران

 • ۱. هلدینگ سرمایه گذاری آتیه صبا

  شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا یک هلدینگ تخصصی چند رشته ای است که با استفاده از توان مدیریتی و سرمایه های در اختیار خود در بخش های مختلف صنعت و معدن ، حمل و نقل و گردشگری فعالیت و سرمایه گذاری می نماید.

  این شرکت در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از هلدینگ های صندوق بازنشستگی کشوری شروع به فعالیت کرده است و اکنون توانسته با به کارگیری نیروهای شایسته و امکانات موجود و برنامه ریزی های کوتاه مدت و درازمدت به یکی از بزرگترین هلدینگ های این صندوق تبدیل شود و ارزش مناسبی را برای ذینفعان خود ایجاد نماید.

  در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از نهادهای مالی در بازار اوراق بهادار به ثبت رسیده و فعالیت های آن تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است.

 • ۲. شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف

  شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۴۸ آغاز نموده و طی سالیان متمادی، توانسته است گام های موثر و سازنده ای را در صنعت «گردشگری و خدمات هوایی» بردارد. این شرکت به عنوان اولین و تنها نمایندگی کل فروش، عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) است و با ایجاد تعامل سازنده و کارآمد، موفق به اخذ نمایندگی کل فروش هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آتا، آسمان، اترک و قشم ایرگردیده است.

 • ۳. کاوشگران بازار سرمایه

  زمینه فعالیت: صنعت و معدن

حوزه های فعالیت شرکت

[elfsight_click_to_call id=”1″]

باتوجه به نیاز روزافزون بازار و نیز اراده صندوق بازنشستگی کشوری و تصمیم هلدینگ آتیه صبا مبنی برفعال کردن شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا جهت ارائه خدمات به بازنشستگان محترم کشوری و نیز مجموعه های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، این شرکت چشم انداز و ماموریت خود را در حوزهای مختلف فناروی اطلاعات و ارتباطات بر این اساس ترسیم می نماید.

.

با توجه به نیاز روزافزون بازار و نیز اراده صندوق بازنشستگی کشوری و تصمیم هلدینگ آتیه صبا، شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا جهت ارائه خدمات به بازنشستگان محترم کشوری و نیز مجموعه‌های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت چشم انداز و ماموریت خود را در حوزهای مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات، به چندین بخش تقسیم نموده است که در عکس بالا توضیح داده شده است.

پیشگامان آتیه صبا

.

مرکز تماس شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا ، یکی از مجهزترین و به روزترین مرکز تماس های کشور است که در حال حاضر دارای چندین مشتری است که از مشتریان آن می‌توان به مرکز ارتباط با ذینفعان صندوق بازنشستگی کشوری اشاره نمود. همچنین در این واحد، بهره‌برداری از مراکز‌تماس، با استفاده از تجهیزات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری و نیز استقرار تیم اپراتوری جهت ارائه سرویس به مشتریان صورت می‌گیرد.از طریق مرکز تماس تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا، امکان پاسخگویی تلفنی و پیگیری مکالمات برخط (online) و غیرحضوری فراهم شده و این واحد به صورت شبانه‌روزی و تمام هفته فعالیت دارد.

.

در این واحد تجاری کلیه موارد پیگیری، نظارت، مدیریت و کنترل پروژه های زیر انجام میشود :
 1. راه اندازی و بهره برداری از خودپردازهای بانکی و سایر تجهیزات پرداخت الکترونیکی
 2. طراحی و تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی و پشتیبانی از سامانه های اخذ عوارض الکترونیکی آزادراه های کشور

.

در این واحد تجاری فعالیت های زیر در حال انجام می باشد:
 1. تامین و فروش انواع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، شبکه و مرکز داده طبق سفارش مشتریان
 2. ارائه خدمات پشتیبانی فنی برای کلیه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری
 3. طراحی و ارائه طرح توسعه مرکز داده و تجهیزات ارتباطی مربوطه، جهت بهبود امنیت و کیفیت ارتباط بین شرکتها

.

مهمترین فعالیت های در دست اقدام این واحد به این شرح می باشد:
 1. طراحی گرافیکی، طراحی وب سایت ، هاستینگ، امنیت وب، سئو، ایجاد فروشگاههای اینترنتی
 2. پشتیبانی از وبسایت های موجود شرکتها و بهینه سازی و پشتیبان گیری و تامین امنیت سایتها
 3. صدور گواهی‌های دیجیتال مانند : SSL، email id، code signing و …
 4. طراحی و پشتیبانی فنی از ۳۴ وبسایت فروشگاهی صنایع شیر ایران (پگاه)
 5.  تولید محتوا و تیزرهای تبلیغاتی، ایمیل مارکتینگ، مشاوره و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی ، مارکتینگ درفضای مجازی

.

مهمترین فعالیت های در دست اقدام این واحد عبارت است از:
 1. هوشمند سازی سیستم های حمل و نقل (ITS)
 2. هوشمندسازی ساختمان‌ها، مجتمع‌ها و هتل‌ها (BMS)
 3. اینترنت اشیاء (IOT)
 4. کنترل، امنیت و بهینه سازی سیستم ها با اجرای هوش مصنوعی
 5. مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های تامین برق خورشیدی (SOLAR)
 6. طراحی و محاسبات روشنایی استاندارد اماکن، معابر عمومی، اتوبان‌ها و تونل‌ها

جهت دانلود رزومه اینجا کلیک کنید.

مدیران شرکت تجارت الکترونیک پیشگامان آتیه صبا