شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا

شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا یک هلدینگ تخصصی چند رشته ای است که با استفاده از توان مدیریتی و سرمایه های در اختیار خود در بخش های مختلف صنعت و معدن ، حمل و نقل و گردشگری فعالیت و سرمایه گذاری می نماید.

این شرکت در سال ۱۳۸۵ به عنوان یکی از هلدینگ های صندوق بازنشستگی کشوری شروع به فعالیت کرده است و اکنون توانسته با به کارگیری نیروهای شایسته و امکانات موجود و برنامه ریزی های کوتاه مدت و درازمدت به یکی از بزرگترین هلدینگ های این صندوق تبدیل شود و ارزش مناسبی را برای ذینفعان خود ایجاد نماید.

شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در راستای حفظ و ارتقای ارزش دارایی های صندوق بازنشستگی کشوری و ایجاد هم افزایی بنگاه های تجاری تحت پوشش صندوق، در طول سال های فعالیت خود مدیریت گروه بزرگی از شرکت هایی مانند شرکت خدمات هوایی آسمان، انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی و گلف اجنسی در بخش حمل و نقل و گردشگری و شرکت گروه صنعتی ملی، سیمان یاسوج، آپادانا سرام و مجتمع معادن مس تکنار را در بخش صنعت و معدن برعهده داشته است.

سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت در بانک ها و موسسات مالی، سهام شرکت ها، موسسات و صندوق های سرمایه گذاری و حضور فعال در بازار سرمایه جهت اخذ سودآوری بیشتر، همواره در دستور کار این شرکت قرار داشته است.

در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی از نهادهای مالی در بازار اوراق بهادار به ثبت رسیده و فعالیت های آن تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار است.

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی

شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی در سال ۱۳۴۸فعالیت خود را به عنوان بزرگترین هلدینگ صنعت کفش آغاز کرد و تا پیش از انقلاب اسلامی با راه اندازی ۵۴ شرکت در زمینه های مختلف تولیدی و بازرگانی در زیر مجموعه خود، تولید صنعتی کفش در ایران را پایه ریزی نمود .
در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی با دارا بودن دو شرکت فعال «کفش ملی» و «شرکت مدیریت و توسعه ملی » و همچنین شرکت در شرف تاسیس «گسترش توسعه و تجارت ملی» به فعالیت خود ادامه می دهد.
شرکت «کفش ملی» همواره به عنوان پرچمدار گروه صنعتی ملی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هم اکنون نیز با بهره گیری از مجهزترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا و دانش فنی روزآمد در زمینه کفش و همچنین با استقرارنظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015با دارابودن ۲۴۱باب فروشگاه در سراسر کشور، به عنوان بزرگترین شبکه فروشگاه های زنجیره ای در ایران فعالیت می کند و اقدام به عرضه انواع پاپوش و سایر محصولات مرتبط با کیفیت نموده است.
«شرکت مدیریت و توسعه ملی» با هدف تجهیز و نگهداری فروشگاه های کفش ملی تاسیس گردیده و هم اکنون به این وظیفه خطیر خود ادامه می دهد.
«شرکت گسترش توسعه و تجارت ملی» با هدف بررسی بازارهای بین المللی و صادرات کفش به اقصی نقاط دنیا، جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی جهت مشارکت در توسعه فروشگاهی و راه اندازی خطوط تولید و انتقال تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا به داخل کشور و ارائه خدمات مشاوره ای به تولید کنندگان در زمینه های مختلف در شرف تاسیس می باشد.
زمینه فعالیت: عرضه انواع کفش ، پاپوش و سایر محصولات مرتبط, تجهیز و نگهداری فروشگاه های کفش ملی, جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی.

شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی

این شرکت، اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و همچنین از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.
شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی وجهانگردی(ITTIC) در سال ۱۳۷۹به منظور ارائه خدمات در صنعت هتل داری و گردشگری از قبیل هتل، رستوران، استراحتگاه و نظایر آن تاسیس شد. این شرکت با در اختیار داشتن۶۴ هتل و مهمانسرا دارای ۴۰۰۰تخت آماده پذیرایی در اقصی نقاط کشور، به عنوان اولین و گسترده ترین زنجیره ارائه کننده خدمات اقامتی و پذیرایی شناخته شده و از برندهای معروف هتل های محلی در ایران به شمار می رود.
در حال حاضر شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی مجری انحصاری پروژه سفرکارت ملی از سوی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری بوده و اجرا و صدور بیش از ۴ میلیون سفرکارت در کشور را نیز عهده دار میباشد.
زمینه فعالیت: هتل داری, گردشگری, سرمایه گذاری و مدیریت هتل

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۴۸ آغاز نموده و طی سالیان متمادی، توانسته است گام های موثر و سازنده ای را در صنعت «گردشگری و خدمات هوایی» بردارد. این شرکت به عنوان اولین و تنها نمایندگی کل فروش، عضو اتحادیه بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) است و با ایجاد تعامل سازنده و کارآمد، موفق به اخذ نمایندگی کل فروش هواپیمایی ایران ایر تور، هواپیمایی آتا، آسمان، اترک و قشم ایرگردیده است .
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پرشین گلف افتخار ارائه خدمات گردشگری به بیش از چهارصد هزار بازنشسته کشوری در قالب تورهای زیارتی و سیاحتی داخلی و خارجی را در کارنامه خود داشته و همواره در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات به مشتریان حرکت کرده است.
زمینه فعالیت: گردشگری و خدمات هوایی, برگزاری تورهای داخلی و خارجی

Translate: English

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست